INFORMACJE O BLOGU

Piszę bo lubię.

Ten manifest użytkownika wislak87 przeczytało już 1982 czytelników!
Łącznie swój komentarz zostawił 1 z nich.

MÓJ BLOGZaczniemy ten manifest dosyć nietypowo bo od trzeciego sezonu. 
W wielkim skrócie, który mogliście poznać też w depeszy w pierwszym sezonie wywalczyłem z Wisłą Mistrzostwo i Puchar Polski.
W sezonie 20/21 takim osiągnięciem może pochwalić się Legia Warszawa i ich manager Vitezslav Lavicka. Mi została radość z awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów przez co nie byliśmy już biednym klubem.

Pierwszym wpisem chciałem Was wprowadzić w klub, jego organizację, aktualny skład oraz nasze cele.

Od tego sezonu zdecydowałem się na współpracę dyrektorem sportowym. Po kilku tygodniach poszukiwań na tym stanowisku zatrudniłem Michała Żewłakowa. Liczę, że błędy z pracy w Legii i Zagłębiu pozwoliły mu stać się efektywniejszym człowiekiem od transferów

Kiedy w zeszłym sezonie zdałem sobie sprawę, że Legii już nie dogonimy doszedłem do wniosku, że z obecnym składem kolejny sezon wcale nie musi być lepszy. Z tego powodu z klubu odeszli Sadlok i Janicki a ja skupiłem się głównie na wzmocnieniu pozycji lewego i środkowego obrońcy. Z racji tego, że lubię dawać szansę młodym (ale nie za wszelką cenę) przewidywałem, że sprowadzę kogoś kto byłby zmiennikiem dla Grabowskiego. Na jednym ze spotkań z moim działem scoutingu wpadł mi raport obrońcy Lazio  - Cesar Kaziewicz.
Dogadaliśmy kontrakt i dołączył 1 lipca na zasadzie wolnego transferu. Tydzień później zadzwonił do mnie agent Daniela Dziwniela. Kiedyś bardzo obiecujący lewy defensor dzisiaj to ligowy dżemik ale... solidny dżemik. Udało się go sprowadzić z Mielca za 100 tyś €. W zasadzie już miałem za mocno obsadzoną lewą obronę kiedy Żewłakow podesłał raport Costy - trudno, będziemy wypożyczać.Nieco trudniej szło mi szukanie kogoś solidnego na środek defensywy do pary dla Daniela Hoyo-Kowalskiego. Ostatecznie trafił nam się zawodnik Parmy, którego kontrakt wygasał w czerwcu 2021 roku. Jednak facet był na tyle lojalny, że nie chciał rozmawiać na temat kontraktu z naszym klubem dopóki miał umowę z włoską drużyną. A że Parma chciała za niego jedynie 28 tyś €, więc żeby mi go nie podebrano przystałem na taką kwotę transferu. Dzięki temu naszym zawodnikiem został Michele Fornasier.  Jednak słabo dalej wyglądała u mnie ławka z Klemenzem i Serafinem Szotą. Do grona środkowych obrońców dołączył więc Przemysław Wiśniewski z Górnika Zabrze za którego zapłaciliśmy 3mln € plus przyszłe opłaty. Szota zresztą został ostatecznie sprzedany do Pescary

Jeszcze w poprzednim sezonie zacząłem kusić Bartosza Bidę i ostatecznie w maju 2021r podpisaliśmy z nim wstępny kontrakt a od lipca stał się naszym zawodnikiem.

Cały skład wygląda tak:

Królem strzelców poprzedniego sezonu był Tomas Zajic na którego skuteczność liczę też w tym sezonie. Do drużyny z wypożyczeń wrócili Plewka, który nie pomógł w utrzymaniu w Ekstraklasie Warcie Poznań oraz Myszoglad, który nie pomógł Koronie na powrót do Ekstraklasy.

Aktualny stan transferów podam w kolejnym wpisie kiedy rzeczywiście zakończę okno transferowe.


W tym sezonie gramy tylko w Euro Cup II, celem zarządu jest aby wejść do fazy grupowej. Osobiście chciałbym awansować dalej ale to zależy z kim przyjdzie nam się zmierzyć. 

Resztę rzeczy będę się starał wplatać w kolejnych częściach, które mam nadzieję wkrótce. 

Skargi, zażalenia, reklamacje proszę wpisywać w komentarzach.

Pozdrawiam, Mateusz.

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2020 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.